Bildiriler

TAM METİN SÖZLÜ BİLDİRİLER (Örnek çalışma için Tıklayınız)

SÖZLÜ - ÖZET BİLDİRİLER

Kongre için bildiri özeti gönderimi web sitemizden yapılmaktadır.

Kongre için bildiri özetleri sadece bu sitede yer alan form aracığı ile kabul edilecektir. E-posta ya da posta yoluyla gönderilen bildiri özetleri KESİNLİKLE kabul edilmeyecektir.

  • Bildiri özeti formunda istenilen tüm alanların doldurulması gerekmektedir. Özellikle özetinizi gönderdikten sonra, düzenleme yapabilmeniz için gerekli olan şifrelerin tarafınıza ulaşabilmesi için E-POSTA adresinizi doğru girmeye özen gösteriniz!
  • Bildiri özetiniz 500 kelimeyi geçmemelidir. MS Word Programında 11 Punto ve Arial fontunda yazılmış olan bildirinizi kopyalayarak forma yapıştırmanız yeterlidir (A4 sayfayı aşmayacak şekilde). Özetinizin yarım kalmaması ve hatalı olarak kaydolmaması için bu konuya dikkat ediniz.
  • Özetinizi forma istenildiği şekilde giriniz. Yazar adlarını ve kurumlarını bildiri metninin girileceği kutulara KESİNLİKLE yazmayınız.
  • Sözlü bildiriler soru – cevap dahil olarak süresi ayrıca ilan edilecektir.
  • Bildiri özeti göndermek için son tarih 16 Ağustos 2019 ’dur. Bildiri özet formu kullanıcı bazında üyelik gerektirir. Eğer daha önce bir üyelik hesabınız yoksa, formu doldurarak yeni bir hesap açtırabilirsiniz. Hesabınız gireceğiniz e-posta adresine aktivasyon linki gönderecektir. Bu link bazı e-posta adreslerinde spam algılanmaktadır...
Lütfen bu durumu göz önünde bulundurunuz.

  • Bildiri sahipleri, en fazla bir sözlü ve bir de poster sunumu yapabilirler.
  • Bildiriler hem Türkçe hem İngilizce gönderilmelidir.
  • Birden fazla bildiri özeti gönderecekseniz, aynı hesap altından göndermelisiniz.
  • Sadece kongre kaydı olanların bildirileri değerlendirilmeye alınacaktır.
Önemli Not: Serbest bildiri sunumları 10 Ekim 2019 tarihinde tam gün olarak (09.00 – 18:00 saatleri arasında) gerçekleştirilecektir. Aynı gün herhangi bir çağrılı tebliğ sunumu veya farklı bir oturum olmayacaktır.

Bu kapsamda sözlü bildiri sahiplerinin konaklama tarihleri 9 Ekim 2019 giriş ve 13 Ekim 2019 çıkış olacak şekilde 4 gece konaklamalı ve özel fiyatlı olacaktır.

Ücretlendirme bilgisi için kayıt – konaklama ücretlerinin bulunduğu sayfayı ve daha detaylı bilgi için ana sayfada bulunan “Akademisyenler İçin” yazan sekmeyi incelemenizi öneririz.


POSTER - ÖZET BİLDİRİLER

Poster olarak seçilen bildiriler, POSTER alanında 70 cm x 100 cm ebatlarında hazırlanıp poster panolarına asılacaktır.

Poster bildiri özetleri de sözlü bildirileri kuralları gibi gönderilecektir.

Kongremizde sunulmak üzere başvuruda bulunan tüm bildiriler, Kongre Bilim Kurulu içerisinden rastgele seçilecek en az 2 (iki) hakeme gönderilerek bir bilimsel değerlendirmeden geçirilecek ve hakemlerce uygun görülen bildiriler kongreye kabul edilecektir.

Tüm soru ve görüşleriniz için fatih.tepecik@majorgroup.org ile iletişime geçebilirsiniz...

Bildiri Sistemine Giriş İçin Tıklayınız